5 лютого на засіданні виконкому Кременчуцької міської ради було затверджено рішення про виділення з цільового фонду коштів в сумі 60 676 грн. 66 коп. КВП «Кременчуцьке міське управління капітального будівництва» для реалізації зобов’язань, які не були профінансовані у 2020 році, а саме:

  • 55 000 грн  на проєктні роботи та експертизу по об’єкту «Встановлення сучасного мультифункціонального спортивного майданчику  на території Кременчуцького ліцею-інтернату № 21 «СТАРТ» спортивного профілю Кременчуцької міської ради Полтавської області по вул. Чкалова, 217 в м. Кременчуці (нове будівництво)»;
  • 5 676 грн 66 коп. на витрати замовника по об’єкту «Встановлення сучасного мультифункціонального спортивного майданчику на території Кременчуцької загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 Кременчуцької міської ради Полтавської області по вул. Чкалова, 1-А в м. Кременчуці (нове будівництво)».

Наразі готується програма співфінансування з обласним бюджетом, а також проєкто-кошторисна документація для залучення коштів на даний проєкт.