27 січня на Полтавщині поліція затримала злочинну групу, яка займалася крадіжками товарів з вантажівок, що доставляли їх до супермаркетів або здійснювали поштові перевезення. Така інформація зазначена на офіційній сторінці Національної поліції Полтавщини.

Крадії вчиняли злочини переважно вночі або рано вранці. Під час руху вантажівок зламували замки та пломби спеціальними пристроями. Для крадіжок мали спеціальний легковий автомобіль та альпіністське спорядження.

Серед викраденого були: продукти харчування, побутова хімія, поштові відправлення та медикаменти. Вкрадений товар зберігали за місцем мешкання, а також у спеціально придбаному будинку у селі. Під час обшуку злочинців, поліцейські вилучили ряд речових доказів протиправної діяльності злочинної групи.

“Трьом фігурантам вже повідомлено про підозру у скоєнні 6 крадіжок. За попередньою оцінкою, сума завданих збитків становить близько 700 тисяч гривень. Однак, у нас є підстави вважати, що дані особи можуть бути причетні ще до близько 30 аналогічних кримінальних правопорушень”. – зазначив начальник поліції Полтавщини Іван Вигівський.

Слідчі здійснюють досудове розслідування за ч. 3 та 4 ст. 185 Кримінального кодексу України: крадіжка, поєднана з проникненням у сховище,  вчинена у великих розмірах. Санкція статті передбачає до 8 років позбавлення волі. Слідчі дії тривають.