11 листопада міський голова Віталій Малецький проінспектував хід будівельних робіт у мікрорайоні багатоповерхової забудови та зони розташування закладів освіти вулиць Гвардійської, Вадима Пугачова та Генерала Родимцева. Разом з депутатом міської ради Олександром Яциною, він обійшов будівельні майданчики, перевірив стан та якість виконання робіт, поспілкувався з підрядниками та жителями мікрорайону.

Варто зазначити, що даний мікрорайон є прикладом комплексного підходу міської влади до вирішення питань територіальної громади.

Зокрема, у вищевказаному мікрорайоні завдяки спільній роботі міської влади і депутата міської ради на колись захаращеній території нещодавно з’явився новий дитячий майданчик та новий майданчик для занять спортом. Навколо них наразі здійснюється благоустрій – вже вимощені доріжки, встановлені лавочки, урни для сміття.

Роботи ще не завершені, і на черзі встановлення освітлення, висадка дерев, газонів тощо.

Крім того, Віталій Малецький та Олександр Яцина перевірили якість ремонту у під’їздах багатоповерхівок, що зроблені цього року, і на які жителі чекали довгий час. А також перевірили роботу нового індивідуального теплового пункту, що буквально нещодавно введений в експлуатацію в одній з багатоповерхівок.

На всіх об’єктах благоустрою роботи ведуться швидкими темпами, підрядники намагаються якомога продуктивніше використати кожний погожий день, аби все заплановане завершити вчасно.