У День Незалежності України Президент Володимир Зеленський вручив державні нагороди військовим, поліцейським, рятувальникам, освітянам, медикам, волонтерам і спортсменам, серед них і кременчуцькі спортсмени Жан Беленюк, Віктор Вихрист та Ольга Ляхова.

Відповідно до Указу Президента України № 522/2019 від 15 липня 2019 року за досягнення високих спортивних результатів на II Європейських іграх у м. Мінську (Республіка Білорусь), виявлені самовідданість та волю до перемоги, піднесення міжнародного авторитету України орденом “За заслуги” II ступеня нагороджено БЕЛЕНЮКА Жана Венсановича – чемпіона з боротьби греко-римської, ВИХРИСТА Віктора Вікторовича – чемпіона з боксу, орденом княгині Ольги III ступеня – ЛЯХОВУ Ольгу Олександрівну – чемпіонку з легкої атлетики.

Відповідно до цього Указу звання “ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ” отримали тренери наших спортсменів – Ляховий Олександру Миколайовичу – тренер чемпіона з боксу Вихриста Віктора Вікторовича, Ляхова Тетяна Миколаївна – тренер чемпіонки з легкої атлетики Ляхової Ольги Олександрівни.