1 вересня льодова арена “Айсберг”  приймала ХК  “Білий Барс”. Команди зіграли у півфінальній серії . Андрій Денискін першим відзначився за кременчужан. Нападник у першій півфінальній грі з «барсами» (5:1) набрав 3 (2+1) очка.

– Настрій відмінний, бо завжди приємно закидати. Перед грою трохи хвилювався, тому що сьогодні розпочався плей-оф. Настрій у нас був бойовий – всі молодці, всі билися. (зазначив хокеъст пысля гри)

– Як налаштовується на другий поєдинок з Барсом ?

– Ще серйозніше будемо готуватися, бо суперник зробить висновки і завтра буде грати більш активніше. Тому легкої гри ми не очікуємо і вийдемо у повній бойовій готовності.

– Ти часто відкриваєш рахунок, як це тобі вдається?

– Я граю разом з дуже класними гравцями у ланці, і всі голи завдяки їм.

Чому так довго не виходило відкрити рахунок у матчі?

– П’ять місяців ми були майже без хокею. Всі хвилювалися, тому почався сумбурний хокей і ми довго не закидали шайбу. Але з кожною грою ми додаємо. У третьому періоді після пропущеного голу ми наростили темп, а суперник був неготовий до такого. Потім дві наших швидкі шайби трохи заспокоїли гру.

– Ми завжди чекаємо від «барсів» гарної гри, бо вони завжди грають в активний хокей. Але ми були до цього готові, так як все це розбирали на тренуваннях з тактики.