Макс Кідрук вирушив у тур, що стосується його нової книги “Де немає Бога”. У планах Макса було відвідати 101 українське містечко, серед них був і Кременчук.

 

Презентація нової книги відбулася 7 листопада у центральній бібліотеці міста. Поціновувачів таланта письменника зібралося чимало, бібліотека не могла умістити усіх бажаючих. Кідрук презентував свою книгу під іншим кутом, до якого ще не звикла українська публіка. Автор багато жартував та водночас розповідав про важливі теми.

Письменник розповідав та показував, що саме надихнуло його до створення нового шедевру. Кідрук також розповів кременчужанам про те, як важлива для нього думка людей.

 – Кожне слово, що сказане або написане, мотивує мене створювати щось таке, від чого люди будуть у захваті. Тому я щоденно заходжу на декілька годин до соціальних мереж для перегляду коментарів. Звичайно, коментарі бувають різні, хтось задоволений або навпаки, та це не зупиняє мене, а навпаки мотивує.

За невеликий час своєї творчості Макс Кідрук отримав декілька літературних нагород, а саме у 2009 році став лауреатом “Коронації слова”.

Кідрук розповідав не тільки про свою нову книгу, а й про себе. Автор зазначив, що побував уже в понад 25 країнах світу. На презентації лунало багато питань до автора, а саме : чому у ваших книжках завжди непередбачуваний кінець?

– Життя і без того несолодке, а тому мені зовсім не імпонують романи, які намагаються показати її ще гіршою. Я ріс на книгах Даррелла, Сетона-Томпсона, Твена, Лондона, які змушували посміхатися, надихали мене і давали силу долати всілякі життєві негаразди .

Автор відверто зізнався, що він є фанатом американського футболу, тому він просто не зміг би не згадати про нього у романі. Так про що ж новий роман Кідрука?

Це не окремі історії різних людей це одна історія на понад 500 сторінок. Єдине спільне для них — рейс 341, і він веде до найбільшого випробування у їхньому житті. Історія про те, як люди виходять зі своїх схованок та перетворюються на тих, ким є насправді.