В Україні триває унікальний проєкт «Всеукраїнський громадський бюджет». На цей конкурс громадських ініціатив Кременчук направив проєкт «Безпечне місто».

Міський голова Віталій Малецький підкреслив, що лише тиждень відділяє всіх учасників Всеукраїнського громадського бюджету від того часу, коли буде визначено переможця. Наразі ми лідируємо в Полтавській області.

Керівник міста наголосив, що проєкт «Безпечне місто» передбачає унікальну можливість зробити Кременчук більш безпечним і комфортним. Завдяки цьому проєкту в кременчуцьких школах з’являться нові системи відео спостереження. Такі самі комплекси плануємо розташувати в парках і скверах, на зупинках громадського транспорту. Цей проєкт дозволить краще працювати оперативним службам, і найголовніше, – дозволить кременчужанам відчувати себе в безпеці.

Віталій Малецький зазначив, що на сьогоднішній момент у жодному місті України, окрім Києва, поки що немає такої системи. Кременчук вартий того, щоб стати другим містом, де буде реалізований унікальний європейський досвід у сфері забезпечення безпеки громадянам. Ми голосуємо за безпеку Кременчука, за безпеку кожного кремен чужанина та гостя нашого міста.

Нагадуємо! Проект «Безпечне місто» у всеукраїнському переліку громадських ініціатив розміщений під номером 10.