У Кременчуці в Єдиній інформаційній базі даних внутрішньо переміщених осіб за місцем проживання станом на 15 травня зареєстровано 22215 осіб.

Вчора до Центру тимчасового розміщення «Кременчук» звернулося 11 осіб, усі були розселені. Всього з початку війни до цього Центру звернулася 13590 осіб.

Від початку війни кременчужанами надано 999 приватних жител для безоплатного розміщення 3126 внутрішньо переміщених осіб.

За попередню добу видано 446 продуктових наборів внутрішньо переміщеним особам. Всього видано 13877 продуктових наборів.

Для отримання допомоги звертайтеся на гарячу лінію «Гуманітарний Кременчук» (телефон 0 800 33 22 21). За весь час на гарячу лінію звернулося 16519 осіб, за попередню добу – 400 осіб.

Для потреб внутрішньо переміщених осіб Центру тимчасового розміщення «Кременчук» (вул. Єднання України, 7) наразі необхідні:

– матраси, ковдри, подушки, постільна білизна;

– продукти харчування;

– підгузки дитячі;

– засоби гігієни та мийні засоби;

– посуд (сковорідки, каструлі, чайники, інше);

– весняний одяг та взуття.

А також завжди потрібна допомога сильних чоловіків та жінок з добрим та чуйним серцем. У великій війні немає малої допомоги!

Сім разів оголошувалася повітряна тривога у Кременчуці за минулу добу. Закликаю кременчужан не ігнорувати сигналів тривоги, почувши звуки сирени відразу йдіть в укриття!

Правоохоронці продовжують посилене патрулювання вулиць міста. Інформації про тяжкі злочини на території громади не надходило.

Дві постраждалі від війни цивільні особи прибули на лікування в міські заклади охорони здоров’я. Загалом у медичних закладах Кременчука перебувають на лікуванні 41 така особа.

За минулу добу в Кременчуці народилося четверо немовлят.

Станом на ранок 15 травня у Кременчуці 22046 дітей перебувають на дистанційному навчанні (99,7% від загальної чисельності учнів); кількість дітей з числа ВПО, які зараховані у період війни – 783 особи.

Комунальні підприємства Кременчука працюють у звичайному режимі.

• Працівники КП «Благоустрій Кременчука» виконували прибирання на вулицях міста, проводили видалення аварійних дерев, покіс, працювали у парках та скверах міста.

• Працівники «Кременчукводоканалу» працювали над забезпеченням нормального функціонування водогону та каналізаційної системи, виконували ремонтні та профілактичні роботи на мережах. Лабораторія підприємства забезпечує контроль над відповідністю питної води санітарним нормам.

• КАТП-1628 здійснювало вивіз сміття з приватного сектора та житлових кварталів, проводило прибирання вулиць, у тому числі з використанням автопилососу, чистило ливнівки.

• КП «ШРБУ» продовжує ремонт автошляхів, у тому числі з використанням рециклера, профілювання ґрунтових доріг, укріплення узбіч. Проводиться нанесення дорожньої розмітки. Виконуються інші роботи з утримання дорожньої інфраструктури.

• КП «Теплоенерго» проводить профілактичні роботи на тепломережах, ремонти теплових камер, виконує інші роботи.

Зранку на маршрути Кременчука виїхали 31 тролейбус, 5 комунальних автобусів та 78 автобусів приватних перевізників.

Тримаємо стрій!