Відповідне завдання поставив міський голова Віталій Малецький перед профільними службами. Керівник міста зазначає: ” Поставив завдання профільним службам сприяти переходу всіх бажаючих на індивідуальне опалення.

Ставлю вимогу перед комісією, щоб розгляд звернень тривав не більше 5 днів!

Перехід на індивідуальне опалення передбачає такі 10 кроків, які визначено чинним законодавством, і які необхідно зробити, щоб відмовитись від централізованого опалення.

1. Провести збори, оформити протокол (рішення мають прийняти власники не менше 75% площі будинку) та визначити особу, уповноважену представляти інтереси співвласників будинку у вирішенні питань щодо відключення будинку від мереж (систем) централізованого опалення та/або гарячого водопостачання.

2. Подати заяву довільної форми та протокол зборів на спеціальну комісію, яка діє при виконкомі.

3. Заяву та протокол не більше 5 днів розглядає спеціальна комісія і дає рекомендаційний висновок на засідання виконкому.

4. Виконком на основі висновку комісії приймає рішення про відключення будинку від централізованого опалення.

5. Особа, уповноважена представляти інтереси співвласників будинку у вирішенні питань щодо відключення будинку від мереж (систем) централізованого опалення та/або гарячого водопостачання, отримує від теплопостачальної організації технічні умови на від’єднання від централізованого опалення будівлі.

6. Технічні умови на влаштування індивідуального опалення власники квартир отримують у спеціалізованої організації, у відповідності до обраної системи опалення (ПрАТ “Кременчукгаз”, АТ “Полтаваобленерго”) .

7. Виготовлення проєкту відключення будівлі від ЦО.

8. Виготовлення проєкту на влаштування індивідуального опалення.

9. Відключення від ЦО та підписання акту про відключення від інженерних мереж (роботи виконують ліцензовані організації в міжопалювальний період, але не пізніше 1 вересня).

10. Виконання робіт з влаштування індивідуального опалення здійснюється ліцензованою організацією.

Призначив відповідальними за перехід кременчужан на індивідуальне опалення профільного заступника Івана Москалика і підпорядкований йому департамент”,