13 червня у КНМП «Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька» відбулися урочистості, які присвячені Дню медичного працівника.

Кременчуцьких медиків привітали: заступник міського голови Ольга Усанова, начальник управління охорони здоров’я Максим Середа, керівник лікувального закладу Оксана Корлякова, депутати міської ради Костянтин Терещенко та Олександр Яцина.

Ольга Усанова зазначила, що міська влада на самому початку своєї каденції, розуміючи, що медичні заклади міста знаходяться у критичному стані, взяла курс на їх реконструкцію та модернізацію. І вже сьогодні видно позитивні зміни у галузі охорони здоров’я, які відбулися за остання кілька років. Вона зазначила, що цього вдалося досягти завдяки спільним зусиллям народного депутата України Юрія Шаповалова, керівництва міста на чолі з міським головою Віталієм Малецьким, депутатського корпусу Кременчуцької міської ради, управління охорони здоров’я.

Про плани міської влади розповів і депутат Костянтин Терещенко. Він зазначив, що міський голова Віталій Малецький планує забезпечувати лікарів житлом, і депутати підтримують його наміри. Зараз обговорюються шляхи вирішення цього питання.