15 січня перед Кременчуцьким міськвиконкомом була проведена акція, учасники якого зібралися з приводу підвищених тарифів на газ та електроенергію.

До містян вийшов міський голова Віталій Малецький. Мер запевнив, що інтереси кременчуцької громади завжди були у пріоритеті міської влади, тому підтримує містян у вимозі до Уряду України негайно скасувати завищенні тарифи на газ та відмінити плату за його розподіл.

Міський голова запевнив, що наразі готується звернення до Прем’єр-Міністра України Дениса Шмигаля щодо зниження та встановлення економічно обґрунтованого рівня тарифів на газ. Дане звернення буде готове вже до найближчої позачергової сесії Кременчуцької міськради. 

Також планується прийняти звернення до Національної комісії, що здійснює державне регулювання в галузі енергетики та комунальних послуг про скасування постанови від 30 грудня 2020 року, якою було відмінено пільговий тариф на електропостачання, – повідомив Віталій Малецький. 

Усі бажаючі активісти можуть посприяти створенню цих важливих документів. Проєкти звернень до голови Уряду України та НКРЕКП  перед прийняттям будуть зачитані кременчуцькій  громаді.