Магнітна буря накриє Землю в останній день січня та лютий почнеться з погіршення самопочуття у багатьох жителів планети. Магнітні коливання можуть впливати не тільки на метеозалежних людей, а й на тих, у кого немає такої схильності.

Магнітна буря накриє Землю 1 і 2 лютого. Несприятливий вплив і погіршення самопочуття люди почнуть відчувати ще 31 січня. Ця буря буде не високого рівня складності, але вплив магнітних коливань буде здатне викликати головний біль, порушення концентрації уваги, впаде працездатність, можуть виникнути погіршення хронічних захворювань, зіпсується настрій, проявиться дратівливість і агресивність. Також магнітні бурі спостерігатимуться з 7 по 10, 15, 22 та  27 лютого.

Найгірше в такі дні доводиться літнім людям, людям з хронічними захворюваннями серцево-судинної системи, астматикам, гіпертонікам і тим, у кого є захворювання нервової системи. У такі дні потрібно особливо ретельно стежити за здоров’ям, не порушувати режим сну, водний баланс і постаратися не перевантажувати себе фізичною і розумовою працею.

Як уникнути або зменшити вплив сонця під час магнітних бур:

  • проводьте менше часу на сонці;
  • зробіть ранкове тренування – кілька простих вправ поліпшать кровообіг, позбавлять від стресу і погодної залежності;
  • виконуйте дихальні вправи, наприклад, під час ходьби;
  • приймайте контрастний душ, змінюючи холодну і гарячу воду кожні 10-15 секунд.