Народний депутат Юрій Шаповалов на своїй сторінці у ФБ опублікував перелік доріг Полтавщини, які ремонтуватимуть цього року.

– Цього року Кременчук знову першим почав сезон ремонту доріг: вже працює дорожна фреза, через кілька днів запускаємо в роботу асфальтний завод. Однак для кременчужан важливі не лише дороги в місті, але й можливість комфортного проїзду до інших міст, – написав нардеп.

• На трасі М-22 Полтава-Кременчук-Олександрія цього року завершать ділянки в Полтавському та Кременчуцькому районах, а також почнуть ремонт на правому березі в напрямку Олександрії.

• Буде відремонтовано автошлях Хорол-Кременчук. Зараз ця дорога використовується як основна для поїздок на Київ, тому її поточний ремонт вкрай важливий для кременчужан.

• Заплановано ремонт дороги на Правобережжі Кременчук-Канів.

• Буде відремонтовано дорогу Мостовівщина – Великі Кринки – Глобине.

• На трасі Кременчук-Бориспіль розпочали реконструкцію мосту через Сулу в Липовому. Після завершення буде капітально відремонтовано й дорожне покриття цієї важливої траси.

Як зазначив Юрій Шаповалов, підрядники, які ремонтують дорогу, дають на неї гарантію й повинні усувати пошкодження за власний кошт. Сьогодні фахівці Агенції місцевих доріг почали офіційне обстеження гарантійних доріг, тож їх теж будуть ремонтувати підрядники, але вже не за рахунок бюджету, а за власні кошти. Це стосується, зокрема, доріг Кременчук-Полтава та Кременчук-Горішні Плавні.