3 травня у Кременчуці відбувся захід присвячений Дню я пам’яті та примирення біля Братської могили захисників Дніпра відбувся урочистий захід «Свято, що об’єднує покоління». Участь у заході взяли керівники міста, депутати міської ради, службовці військових підрозділів Кременчука, члени ветеранських організацій, учасники АТО та бойових дій, представники трудових і учнівських колективів закладів освіти Автозаводського району, пересічні кременчужани.

Сьогодні небайдужі кременчужани прийшли аби віддати данину пам’яті воїнам-визволителям і вклонитися ветеранам Другої Світової війни за ратний подвиг, здійснений ними у важкі воєнні та повоєнні роки минулого століття.
З вітальним словом з нагоди величного свята – Дня Перемоги над нацизмом до всієї громади звернувся секретар міської ради Юрій Гриценко.

Хвилиною мовчання, військовим салютом та живими квітами, покладеними до підніжжя Братської могили захисників Дніпра, вшанували учасники урочистостей пам’ять полеглих на фронтах Другої світової війни.