14 грудня, день завершення будівництва четвертого енергоблоку Чорнобильської АЕС, Україна відзначає День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

На заході була присутня заступниця міського голови Ольга Усанова, яка виразила щирі слова вдячності людям, які, не шкодуючи власного життя та здоров’я, понад 30 років тому стали на захист всіх жителів України. Також було зазначено, що місто постійно дбає про соціальний захист ліквідаторів аварії на ЧАЕС, жителів Кременчука, для них виділяється матеріальна допомога, путівки на оздоровлення, забезпечуються належні умови для лікування, реабілітації та харчування.

Також віце-мер вручила керівнику лікувального закладу подарунковий сертифікат на м’які меблі, які будуть встановлені у терапевтичному відділенні.

Головний лікар зазначив, що кременчуцька водолікарня мабуть, єдиний лікувальний заклад в Україні, де чорнобильці мають змогу отримати не тільки терапевтичне лікування, а й необхідні їм реабілітаційні послуги.