З 1 квітня по 4 травня Кременчуці проходить XIV акція Всеукраїнського благодійного фонду «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ». Цьогорічне гасло акції – «Дитяче серденько, живи! ».

Організатори акції – Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця», Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій та управління у справах сім’ї, дітей та молоді виконавчого комітету Кременчуцької міської ради за підтримки Кременчуцької міської ради та Міністерства соціальної політики України.

Традиційно у рамках заходу проводиться аукціон. Механізм аукціону простий у буль якій соціальній мережі виставляють всі лоти.Після цього є певний час на те, щоб зробити «ставки».

Людина, яка зробить найбільшу ставку на момент завершення аукціону – той і має право «викупу» лоту. Початкова ціна всіх лотів – 30 гривень. Підвищувати ціну можна на будь-яку цілу суму (у гривнях, без копійок), починаючи від 2 гривень (наприклад: 2, 3, 4 і т.д. гривень).

Аукціон завершується 28.04 о 23:59 і перемагає найбільша ставка на цей момент. Отримати придбаний лот можна за адресою вул. Шевченка, 19/3, тел: 3-51-06, 068-018-18-95.

Усі зібрані кошти підуть на закупівлю медичного обладнання для кардіологічного відділення міської дитячої лікарні для лікування дітей з вадами серця.