У Кременчуці розпочато другий етап вакцинації. Станом на 16 березня вакциновано 800 кременчужан. У першу чергу щеплення отримують медики. Працюють дві мобільні бригади з імунізації.

Записатися до листа очікування вакцинації від COVID-19 у Кременчуці можна:

⤵️ через Департамент охорони здоров‘я

https://docs.google.com/…/1FAIpQLSeu5Yebhq8QKm…/viewform

або зателефонувавши своєму сімейному лікарю. Станом на 15 березня 2021 року до листа очікування вакцинації від COVID-19 у сімейних лікарів записалось 356 осіб.

Можна записатися на вакцинацію також

⤵️ Через сайт Міністерства охорони здоров‘я України

https://vaccination.covid19.gov.ua/

⤵️Через портал Дія

https://id.diia.gov.ua/

При наявності вільної дози, яка з’явилася внаслідок наявності протипоказів або відмови від вакцинації запланованого контингенту, Вам зателефонують з тимчасового пункту щеплення та повідомлять про час і місце вакцинації.

В першу чергу на вакцинацію з листа очікування будуть запрошуватися ті категорії населення, які віднесенні до другого-четвертого етапів вакцинації, а також учасники антитерористичної операції; працівники органів державної влади та місцевого самоврядування; лідери і представники релігійних організацій; журналісти, спортсмени, діячі сфери культури, старші 60 років.

Всі інші бажаючі отримати безкоштовне щеплення від COVID-19, які запишуться на вакцинацію, будуть запрошені відповідно до затверджених етапів вакцинації в Україні.