14 березня у Міському палаці культури Харківським національним університетом внутрішніх справ України спільно з Полтавським обласним управлінням поліції було проведено профорієнтаційний захід для випускників кременчуцьких шкіл.

На заході були присутні міський голова Віталій Малецький, ректор ХНУ ВС, доктор юридичних наук, заслужений юрист України, генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, службовці обласного управління та міського відділу поліції, учні загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Віталій Малецький зазначив, що Урядом України прийняте рішення про підпорядкування Кременчуцького льотного коледжу Національного авіаційного університету Міністерству внутрішніх справ України.Керівник міста підкреслив, що поява у нашому місті філіалу ХНУ ВС відкриває для кременчуцької молоді унікальні можливості здобути якісну академічну юридичну освіту, не виїжджаючи за межі міста, а після його завершення  поповнити лави юристів і правників, правоохоронних структур тощо.

Випускники кременчуцьких шкіл мали можливість ближче познайомитися із історією, матеріально-технічною базою, факультетами університету.