У Міжнародний день лісів 21 березня стартувала акція Державного агентства лісових ресурсів України «Створимо ліси разом!», яка тривала протягом березня-квітня до Дня довкілля – 17 квітня 2021 року.

Метою Акції є відновлення українських лісів, підвищення іміджу лісової галузі та професії лісівника, поінформованості суспільства щодо важливості та необхідності проведення лісогосподарських заходів, поширення знань про ліси та їх важливість для існування життя на планеті, поліпшення екологічної ситуації в країні.

З метою пропаганди охорони навколишнього природного середовища у рамках еколого – просвітницьких акцій «Створимо ліси разом!» та «День довкілля – 2021» підрозділи виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської на чолі з першим заступником міського голови Володимиром Пелипенком, разом з КП «Науковий центр еколого-соціальних досліджень», працівниками і курсантами Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ долучилися до відповідальної і важливої справи – посадки саджанців молоденьких ялинок.

ДП «Кременчуцьке лісове господарство» Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства забезпечило посадковим матеріалом саджанців лісових культур та необхідним інвентарем для відтворення лісів під час весняної кампанії.

Цього дня фахівець Кременчуцького лісгоспу Петро Бабин провів майстер класи по посадці лісових культур для відтворення лісу. Лісівники підприємства підготували локації – лісові ділянки, а учасники екокампанії, після проведення обов’язкового інструктажу, висаджували на території Кременчуцького лісгоспу молоді сосни та ялинки, надаючи приклад іншим щодо відтворення лісів України і виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи.

Всі лісові ділянки були заліснені посадковим матеріалом, який кременчуцькі лісівники виростили в розсадниках свого підприємства.

Такі акції – це добра нагода продемонструвати лісівникам особливості своєї роботи, а присутнім –  відчути себе учасниками великої події – створення лісів власними руками та збереження природи.

 

https://kremen.gov.ua/index.php?view=single-str&dep-id=18&page_id_two=1721