6 березня у Кременчуці відбудеться міський конкурс на краще читання віршів Т.Г. Шевченка “Живи, Кобзарю, в пам’яті людській”.Захід  відбудеться о 13:00 у приміщенні глядацької зали комунального позашкільного навчального закладу «Кременчуцький міський Будинок дитячої та юнацької творчості» за адресою: вул. Миколи Залудяка, 14.

У організаторах – управління у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, комунальний позашкільний навчальний заклад «Кременчуцький міський Будинок дитячої та юнацької творчості». Партнером проведення конкурсу є департамент освіти.

Вікова категорія конкурсу від 6 до 17 років.Учасники конкурсу мають підготувати для виступу один твір тривалістю до 3 хвилин.

Підсумки конкурсу будуть проводитись серед дітей чотирьох вікових категорій:  діти та підлітки від 6 до 8 років;  діти та підлітки від 9 до 11 років;  діти та підлітки від 12 до 14 років;  діти та підлітки від 15 до 17 років. Критерії оцінки: артистичність; емоційність виконання та сценічна виразність голосу; оригінальність творчої манери; зовнішній вигляд виконавців; музичний супровід.

Заявку на участь в конкурсі необхідно направляти до управління у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради за адресою: м. Кременчук, площа Перемоги, 2, каб. 114, т. 3-61-67, до 01 березня 2019 року.

У заявці необхідно вказати:

  • прізвище, ім’я, по-батькові учасника;
  • дата народження учасника;
  • контактний телефон учасника;
  • повна назва навчального закладу;
  • контактний телефон та e-mail навчального закладу;
  • назву обраного твору.