Кременчужанка Таісія перемогла у престижному конкурсі перукарської майстерності WellaTrendVision Award 2018, що проходив у Лісабоні . Україну представляли 2 дівчат, які попередньо стали найкращими на Національному конкурсі.

– Це мій перший корнкурс і одразу такий успіх! Далі також буду брати участь, але тепер боюся. Боюся, що наступного разу перемоги не буде. Боюся “опустити планку”, – зазначає кременчужанка.

Участь у конкурсі брали понад 80 майстрів з 43 країн світу. Таісія з командою мала підготувати образ для моделі – зачіску, макіяж, одяг.

– Найскладніше було те, що за нами закріпили модель – дівчину-афроамериканку. А я ніколи не працювала з таким волоссям, –  поділилась Таісія.

За словами Таісії, Україна давно не привозила перемоги з цього конкурсу. Дівчину вже звуть до салонів краси у Києві, та покидати рідне місто перукар не збирається.

Примітно, що про конкурс “Кременчуцьким новинам” повідомила Ольга, яка наразі проживає у Америці. Дівчина – подруга Таісії, – вже 8 років живе за кордоном, але відслідковує життя рідного міста та спілкується із кременчуцькими друзями.