Цього року у Міському саду збудують сучасний бетонний екстриммайданчик. Проект «Будівництво бетонного скейт-парку у Кременчуці» став переможцем Полтавського обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад у 2018 році. На реалізацію проекту з міського бюджету було виділено 1,2 млн. грн.. – 600 тисяч грн.

За словами першого заступника міського голови Володимира Пелипенка, розглядалося кілька місць можливого розташування скейт-парку – це у парку культури та відпочинку «Придніпровський» біля колишнього кінотеатру «Дніпро», у парку «Ювілейному» неподалік від басейну та біля Міського палацу культури у чаші колишнього фонтану. Останній варіант вважають більш прийнятним, оскільки поряд є об’єкти комунальної власності – це спорт-школа і МПК, тож об’єкт не залишиться без нагляду.

Володимир Пелипенко запросив підлітків на бесіду, які займаються екстремальними видами спорту та користуватимуться скейт-парком, щоб молодь представила своє бачення, яким має бути цей об’єкт. Пропозиції молоді будуть надані проектувальникам для врахування при розробці проекту будівництва бетонного скейт-парку.