17 вересня 2019 року на ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» відбулася презентація книги, присвяченої 150-ти річному ювілею підприємства – «Нехай летять по країні потяги» ( Крюківський вагонобудівний завод на новому етапі 150-ти річної історії).

Презентували нове видання голова правління ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» Володимир Приходько та автор книги Анна Кудіярова. Володимир Приходько зазначив, що книга присвячена становленню розвитку на КВБЗ пасажирського вагонобудування.

Міський голова Віталій Малецький, який був присутній на презентації, відмітив, що 150-ти річний ювілей такого підприємства як ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» – це велика подія, як для нашого міста, так і для держави.

Віталій Малецький відзначив, що керівництво підприємства у постійному діалозі з міською владою задля того, щоб зробити Кременчук, особливо Правобережжя міста, кращим. Керівник міста подякував вагонобудівникам за те, що книгу буде передано до бібліотек міста, де з нею можуть познайомитися всі кременчужани.