До вогнеборців 14-ї Державної пожежно-рятувальної частини днями завітали учні альтернативної школи гармонійного розвитку дитини «Lifeschool».

Рятувальники нагадали присутнім про основні причини виникнення пожеж та  правила щодо їх уникнення. Закликали школярів дотримуватися  правил пожежної безпеки у побуті,  не провокувати пожежі  в екосистемах та не бавитися з сірниками і запальничками.  Також, навчали правилам поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів та застарілих боєприпасів. Кременчуцькі рятувальники  продемонстрували дітям спеціальну та пожежно-рятувальну техніку, яка є на озброєнні підрозділу. Фахівці ДСНС розповіли про технічні характеристики спеціальних автомобілів та напрямки застосування під час ліквідації різних надзвичайних ситуацій.

Дітлахів ознайомили із бойовим спорядженням та технічним обладнанням вогнеборців. Рятувальники розповіли про призначення кожного елементу. Наприкінці зустрічі школярі мали можливість спробувати власні сили у ліквідації умовної пожежі.