10 вересня рятувальники 2 державного пожежно-рятувального загону спільно з психологом ГУ ДСНС провели просвітницький захід присвячений питанням психологічної безпеки в екстремальних ситуаціях для учнів Кременчуцької гімназії №20.

Для дітей підготували рольові гри, під час яких психолог запитувала у дітей: «Як правильно діяти під час пожежі?» та знайомила з наслідками контактування з вогнем. Активізуючи увагу учнів, проведено бліц-опитувальник, де всі діти давали вірні відповіді на запитання, що стосувались правил безпечного поводження в побуті, на вулиці, а особливо під час свят, або вдома без батьків. Обговорене відповідальне ставлення стосовно недопущення пустощів та вміння правильно надавати інформацію в Службу порятунку.

Рятувальники привертали увагу дітей різними за призначенням пожежними автомобілями та обладнанням. Вогнеборці прагнули задовольнити цікавість кожного. Школярі з цікавістю спостерігали за діями рятувальників та задавали багато запитань.

Того ж дня у смт. Семенівка проведено зустріч із учнями Погребняківської школи. Дітям розповіли правила пожежної безпеки у побуті та правила поводження в екосистемах. Також нагадали про небезпеку, яку можуть становити вибухонебезпечні предмети та піротехнічні вироби.