ПрАТ “Кременчукгаз” вручить кременчуцьким пенсіонерам 500 безкоштовних продуктових наборів. Як повідомляє прес-служба підприємства, «Кременчукгаз» поповнив списки адресатів благодійної допомоги у рамках акції «Кременчукгаз_бабусі_та_дідусі». Акція спрямована захистити літніх людей від коронавірусу.

– Завдяки міському Департаменту соціального захисту ми дізналися в територіальних центрах районів, хто ще із пенсіонерів особливо потребує допомоги, крім тих, кого ми вже знаємо. Тепер ми маємо загалом приблизно 500 адрес у Кременчуці, де мешкають люди, яким важко, небезпечно або й взагалі неможливо сходити в магазин із огляду на пандемію коронавірусу та власне здоров’я. Разом з тим, бабусі й дідусі, як ми знаємо, не завжди мають змогу замовляти їжу та послуги онлайн, – йдеться у повідомленні.

Кожного адресата заздалегідь попередять про візит і доставлять святкові продуктові набори на брендованих автомобілях “Кременчугазу”.

Весною акція «КГ_бабусі_та_дідусі» охопила 424 адреси в Кременчуці, де мешкають літні люди. Літнім кременчужанам привезли пакет із продуктами, миючими засобами, одноразовими масками. Загальна вартість допомоги склала понад 137 тисяч гривень.