Минула ніч для кременчуцьких патрульних не була легкою, як і для водіїв міста, яких зненацька застала непогода: місто засипало снігом, а температура суттєво знизилася. Як повідомила офіційна сторінка Патрульної поліції Кременчука, поліцейські не залишились осторонь та допомогли водіям у їх непердбачуваних ситуаціях.

По вулиці Небесної Сотні охоронці порядку помітили водія, який намагався завести свій автомобіль, але безрезультатно — сів акумулятор. Поліцейські допомогли містянину відбуксирувати його авто в безпечне місце.

Подібна ситуація трапилась на вулиці Халаменюка — патрульні допомогли керманичу прибрати свій транспортний засіб, який не заводився, з дороги.

Інспектори не залишились осторонь і тоді, коли у водія Ford спустило колесо — вони швидко усунули цей недолік, адже службовий автомобіль обладнаний спеціальним пристроєм.
Незважаючи на негоду, патрульні завжди готові прийти на допомогу містянам. Тому, якщо з Вами трапилась надзвичайна ситуація у дорозі — одразу ж звертайтесь на лінію 102, або повідомляйте аварійні служби!