Сьогодні під час зпленарного засідання сесії депутати ухвалили рішення про утворення 7 постійних депутатських комісій. Представники депутатського корпусу також визначилися з чисельністю та  керівним складом цих комісій.

  • постійна депутатська комісія з питань Регламенту, депутатської діяльності, етики, забезпечення правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, розгляду питань конфлікту інтересів та антикорупційної діяльності:

Голова – МИРОШНІЧЕНКО ВАЛЕРІЙ ВІКТОРОВИЧ від фракції «ЗА МАЙБУТНЄ»,

Заст.  голови комісії  – БЕРЕЗЯНСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ВАДИМОВИЧ від фракції «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»,

Секретар комісії – БОРДЮГ ЄВГЕНІЙ СЕРГІЙОВИЧ від фракції «Слуга народу»;

– постійна депутатська комісія з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестиційної політики:

Голова – ПЛЕСКУН ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ від фракції «Рідне місто»,

Заст.  голови комісії – УГНІЧ ГРИГОРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ від фракції «ЗА МАЙБУТНЄ»,

Секретар комісії – ШТЕФАН ІГОР ОЛЕКСАНДРОВИЧ від фракції «Слуга народу»;

– постійна депутатська комісія з питань житлово-комунального господарства, управління комунальною власністю, енергозбереження, транспорту та зв’язку:

Голова – КОТЛЯР ВІТАЛІЙ ЮРІЙОВИЧ від фракції «Європейська Солідарність»,

Заст.  голови комісії – ЯВОРСЬКИЙ ВЯЧЕСЛАВ ВІКТОРОВИЧ від фракції «Рідне місто»,

Секретар комісії – КАЛАШНИК ОЛЕКСАНДР ВІКТОРОВИЧ від фракції «ЗА МАЙБУТНЄ»;

– постійна депутатська комісія з питань промисловості, будівництва, підприємницької діяльності, побутового, торговельного обслуговування та регуляторної політики:

Голова – ТЕРЕЩЕНКО ДЕНИС ЮРІЙОВИЧ від фракції «Батьківщина»,

Заст.  голови комісії – АЛЄКСЄЄВ ЄВГЕНІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ від фракції «Рідне місто»,

Секретар комісії – МАКАРОВ АНДРІЙ ІГОРОВИЧ від фракції «ЗА МАЙБУТНЄ»;

– постійна депутатська комісія з питань освіти, молоді, міжнародних відносин, культури, спорту, ІТ-технологій, цифрової трансформації:

Голова – ПРОЦЕНКО ЗІНАЇДА ВАЛЕРІЇВНА від фракції «ЗА МАЙБУТНЄ»,

Заст.  голови комісії – МУСІЄНКО КАТЕРИНА СЕРГІЇВНА від фракції «Європейська Солідарність»,

Секретар комісії – КОЧУРОВ ІЛЛЯ МИХАЙЛОВИЧ від фракції «Слуга народу»;

– постійна депутатська комісія з питань соціального захисту населення, захисту прав ветеранів війни та учасників бойових дій, охорони здоров’я, материнства та дитинства:

Голова – БРИЖАХА КОСТЯНТИН ГРИГОРОВИЧ від фракції «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»,

Заст.  голови комісії – ВОЛКОВА ВАЛЕРІЯ МИКОЛАЇВНА від фракції «Слуга народу»,

Секретар  комісії – ПИЩИТА СВІТЛАНА МИКОЛАЇВНА від фракції «Батьківщина»;

–  постійна депутатська комісія з питань екології, регулювання земельних відносин, містобудування та архітектури:

Голова – ПОРЧИРЯН СЕРГІЙ МИХАЙЛОВИЧ від фракції «Слуга народу»,

Заст.  голови комісії – РОЖЕНКО ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ від фракції «Рідне місто»,

Серетар комісії – ШЛЯХОВА ОЛЬГА ОЛЕГІВНА від фракції «Батьківщина».

Окрім того депутатами затверджено Положення про постійні депутатські комісії Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області VIII скликання Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області VIII скликання.