10 лютого в Україні завершився Кубок України з греко-римської боротьби серед чоловіків, присвячений 150-річчю з дня народження славетного українського богатиря Івана Піддубного. Кременчуцькі спортсмени також приймали участь. Підопічні таких тренерів Анатолія Коханевича, Олега Сазонова, Ісмета Салієва і Шпака боролися за призові місця.

У ваговій категорії до 60 кг виступав кримчанин Ленур Теміров (на фото), який представляє Кременчук. Ленур переміг Євгена Пущенка, Ігоря Курочкіна з Миколаєва та Владислава Кузька із Запоріжжя. У фіналі наш спортсмен поступився Віктору Петрику з Київщини й завоював «срібло» змагань.

Кременчужанин Максим Лю відсвяткував день народження й одразу включився у боротьбу. У ваговій категорії Максим здобув «бронзу» нагороду. Спочатку він програв першу сутичку майбутньому чемпіону Олександру Грушину з Київщини. Тому був змушений змагатися у втішних сутичках. Там Максим Лю переміг Мирослава Солов’яна із Запорізької області та Святослава Гончарова з Кривого Рогу. Ще двоє представників Полтавщини завоювали «бронзові» медалі: Дмитро Пишков (вагова категорія до 77 кг) та Євген Савета (в.к. до 97 кг).