3 вересня на сесії міської ради кременчуцькі депутати прийняли рішення «Про реалізацію проекту впровадження інформаційно-аналітичних технологій в ЗОШ Кременчука – «Безпечна школа» з метою участі в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад Полтавської області 2019 року.

У 2019 році одним із напрямків подання проектів визначено впровадження інформаційно-комунікаційних технологій та інших сучасних технологій муніципального менеджменту. У разі здобуття перемоги в обласному конкурсі проекту впровадження інформаційно-аналітичних технологій в ЗОШ Кременчука – «Безпечна школа» у міському бюджеті Кременчука на 2020 рік планують передбачити кошти у сумі 600 тисяч гривень для його співфінансування.

Установка відеоспостереження в школі передбачає встановлення камер відеоспостереження на зовнішньому периметрі школи, на її входах і виходах, зафіксують будь-який рух в зоні їх дії, дозволяючи здійснювати контроль і своєчасне реагування на можливе проникнення на територію навчального закладу сторонніх осіб, запобігати вандалізму, крадіжкам. При підключенні відеоспостереження до Інтернету, батьки учнів за допомогою пароля доступу в режимі он-лайн зможуть бачити, чим зараз зайнята їх дитина, як вона себе почуває (відеоспостереження через Інтернет).