19 квітня у парку культури та відпочинку “Придніпровський” та на набережній Дніпра відбулася екологічна акція «Зелена толока -2019». У акції брали участь представники учнівської та студентської молоді, які навчаються в закладах освіти міста.

Сьогодні до масштабного прибирання долучилося понад 2,5 тис. молодих кременчужан.Перед стартом генерального прибирання молодих людей привітали заступники міського голови Руслан Проценко та Ольга Усанова.

Також Руслан Проценко зазначив, що за підтримки Молодіжного Парламенту Кременчука акція «Зелена толока» проводиться 18 років поспіль.

Головною метою толоки є навчати молодих людей робити добрі справи на користь всього міста.

Ольга Усанова наголосила на тому, що екологічна акція «Зелена толока» проходить у рамках загальнодержавного Дня довкілля. Такі толоки проводяться щорічно вони згуртовують активну кременчуцьку молодь, а їх сьогоднішня рекордна явка учасників є підтвердженням того, що Кременчуцька толока матиме своє продовження на багато років.

Після вітальних слів кременчужани приступив до виконання завдань, поставлених перед ними. По завершенню роботи на них чекає смачна каша.