16 травня у Кременчуці з офіційним візитом перебуває делегація з Ізраїлю, до складу якої входять заступник мера м. Рішон-ле-Ціон Максим Бабицький та підприємець пан Дені Ойрик.

У рамках візиту міський голова Віталій Малецький провів офіційну зустріч із гостями Кременчука. На заході українську сторону було представлено першим заступником міського голови Володимиром Пелипенком, секретарем міської ради Юрієм Гриценком, заступником міського голови Ольгою Усановою, директором департаменту освіти Кременчука Геннадієм Москаликом, директором КП «Кременчуцький центр міжнародних зв’язків та економічного розвитку міста «Інститут розвитку Кременчука» Андрієм Мельником і головним рабином Кременчуцького регіону Шломо Давид Саламоном.

Міський голова, наголосив, що Кременчук і Рішон-ле-Ціон мають не тільки спільну історію, а й тісні родинні зв’язки, якими пов’язані між собою жителі обох міст. Кременчужани добре знають і пишаються тим, що в заснуванні міста Рішон-ле-Ціон брали участь і уродженці з Кременчука. Нам дуже приємно, що одним із перших іноземних візитів делегація з Ізраїлю зробила саме в наше місто.
У рамках зустрічі Віталій Малецький і Максим Бабицький підписали Угоду про міста-побратими між Кременчуком (Україна) і Рішон-ле-Ціон (Ізраїль).
Більше у сюжеті: