12 лютого на льодовій арені Айсберг зустрілися лідери чемпіонату ХК “Кременчук” та аутсайдер чемпіонату “Динамо”. Всі три періоди пройшли за звичним сценарієм. Різниця полягала лише в кількості закинутих шайб. Господарі поля активно йшли вперед , не даючи гостям вийти зі своєї зони. З першої хвилини стійка воріт врятувала гостей від пропущеної шайби. Але вже через дві хвилини господарі все ж забили гол — вдало на добиванні зіграв Володимир Чердак.

Трохи згодом, а точніше рівно через три хвилини хокеїсти «Кременчука» закинули дві шайби поспіль. Шайбу закинув Дмитро Орлов, після феноменальної передачі з-за воріт зробив рахунок 2:0, а потім Владислав Грицьких, без особливих зусиль, вкотився в зону суперника і розстріляв ворота Михайла Шевчука з близької відстані.

До речі, друга шайба в матчі, покинута Дмитром Орловим, стала ювілейною 200 для «Кременчука» в нинішньому чемпіонаті.

Варто і приділити увагу четвертій шайбі , яку кременчужани реалізували на 10 хвилині зустрічі. Новий гравець “Кременчука” відзначився дублем. Кирило Бондаренко майстерно розібрався з захисником “Динамо” потім скинув шайбу на ключку Микити Олійника — форвард господарів не схибив із вигідної позиції змінив рахунок гри.

У другому періоді ХК “Динамо” намагався атакувати, проте їх спроби зазнали невдачі, за що вони і пропустили три шайби від Гліба Бондарука, Кирила Бондаренка і Олександра Пукса.До честі харків’ян, вони змогли розмочити рахунок в кінцівці другого відрізка. Точним кидком відзначився Данило Кашевко.

В останній «двадцятихвилинці» кременчужани не на жарт розігралися і закинули ще сім шайб, серед яких дублем відзначився Володимир Чердак. Підсумковий рахунок матчу 14:1 на користь «Кременчука».

Таким чином «містяни» ще більше зміцнилися на першому місці (після 34 ігор 86 очки), а харків’яни йдуть останніми з 7 очками.