З перших секунд гри вперед пішли господарі майданчика – за перші три хвилини вони завдали по воротах чотири небезпечних кидка, з якими не без зусиль впорався воротар «Донбасу» Дьяченко. Витримавши паузу, гості тут же забили гол, – Монс віддав на Казаковцева, а той відмінною передачею вивів Туркіна на забійну позицію, з якої форвард «Донбасу» не схибив. Кидок і шайба прошила, в буквальному сенсі слова, сітку воріт.

Після забитого гола гості перехопили ініціативу в матчі і змусили господарів грати на контратаках. Біля воріт «Кременчука» раз по раз почали виникати небезпечні моменти. Як мінімум ще дві шайби повинні були побувати у воротах кременчужан, але з кидками тих же Монса і Туркіна блискуче впорався воротар Давлетшин.

Варто відзначити, що господарі, так само мали шанси на взяття воріт. Пару кидків від Созонова, добивання Грицьких і гольовий момент у Коробова – все це могло перетворитися в голи, але надійна гра кіпера «Донбасу» Дьяченка та самовідданість захисників гостей зберегли рамку в недоторканності.
Замість цього на 19 хвилині Віктор Захаров подвоїв рахунок в матчі – 2:0. З такими цифрами на табло хокеїсти пішли на перерву.

Друга двадцятихвилинка почалася з обопільних атак, проте перша половина періоду пройшла без закинутих шайб. На 33 хвилині «Донбас» залишився в меншості, чим з третьої спроби скористалися кременчужани. «Городяни» здорово розіграли чисельну перевагу і Дубін своїм точним кидком зміг розмочити рахунок – 2:1.

Надалі на майданчику точилася рівна боротьба. Раз «Кременчук» врятувала стійка, а за 22 секунди до кінця періоду воротар господарів вчинив подвійний подвиг. Давлетшин зміг відбити небезпечні кидки форварда «Донбасу» Казаковцева.

Третій період умовно поділився на три частини – перші 5 хвилин рівна гра, друга п’ятірка – голи. І останні десять хвилин – знову рівний поєдинок. Два переломних моменти гри сталися саме в заключну двадцятихвилинку. Спочатку на 26 хвилині лежачи Давлетшин врятував «Кременчук» від вірного гола, а потім, в трихвилинному відрізку, команди обмінялися голами. Перші дві шайби закинули «городяни» – голами відзначилися Тютченко і знову Дубінін. А потім рахунок зрівняв Буценко.

Варто відзначити, що після третьої пропущеної шайби, Сергій Вітер поміняв Дьяченка на Андрюхова. Для другого кіпера донецької команди – це став дебютний поєдинок.

До кінця третього періоду команди так і не змогли закинути свої переможні шайби. У підсумку, після третього періоду сирена зафіксувала нічийний рахунок, що знову означало овертайм.

У додатковий час, що у «Кременчука», що у «Донбасу» були рівні шанси, але більш вдалими виявилися хокеїсти донецької команди. На 69 хвилині Мільохін, своїм точним кидком приніс перемогу гостям – 4:3.

Після цієї перемоги, рахунок в серії став 2:0 на користь «Донбасу».

«Кременчук» – «Донбсс» 3:4ОТ (0:2, 1:0, 2:1)

Рахунок в серії 0:2

Шайби: 0:1 – Туркін (Казаковцев – Монс), 4:01; 0:2 – Захаров (Кожевников – Мільохін), 18:18; 1:2 – Дубінін (Коробов – Денискін), 33:51; 2:2 – Тютченко, 48:01; 3:2 – Дубінін (Денискін – Коробов), 50:40; 3:3 – Буценко (Мілєхін – Коренчук), 51:51; 3:4 – Мільохін (Журавльов), 68:09

Кременчук: Давлетшин (Гордюшин); Григорян – Бабрусев, Хрішпенц – Толстушко, Алексюк – Грицьких, Савицький – Варава; Кисельов (К) – Серанов – Тютченко, Савченко – Пукса (А) – Созонов, Гриценко (А) – Волков – Чемерілов, Денискін – Дубінін – Коробов.

Донбас: Дьяченко (Андрюхов); Кобелєв – Колесніковс, Кожевников – Журавльов, Большаков – Пангелов-Юлдашев, -; Монс – Туркін – Казаковцев, Лялька (А) – Буценко – Коренчук (А), Мільохін – Бірюков – Костіков, Разумов – Захаров (К) – Карпенко.