11 грудня Кременчук став членом ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді». Це рух є глобальним, він об’єднує Кременчук став членом ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді». Наразі громада об’єднує понад 30 мільйонів дітей. Участь Кременчука дає місту додаткові кошти для реалізації молодіжних проектів. Всього участь взяло 160 міст України, та вибрали лише 22. Кременчук потрапив до 11 перших .

Серед членів нашої делегації — віце-мер Ольга Усанова і очільниця управління у справах сімей та дітей Наталя Заводчікова .

Партнерами ініціативи в Україні є Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA); Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України; Міністерство соціальної політики України; Міністерство молоді та спорту України; Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України»; Асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» та Громадська спілка «Національна молодіжна рада України».