Наразі триває благодійна акція «Святий Миколай – дітям», традиційно у рамках якої проводиться збір подарунків дітям, які опинилися у складних життєвих обставинах і мають пільгові статуси.

Цього року у зв’язку з карантинними обмеженнями формат проведення благодійного збору подарунків змінено. Незважаючи на це, акція помічники Святого Миколая працюють та продовжують збір подарунків для маленьких діточок які виховуються в соціальних установах,  з особливими потребами, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Головний офіс благодійної акції «Святий Миколай – дітям» розташований  за адресою: вул. Шевченка, 19/3. Зателефонувати волонтерам, щоб дізнатися про подробиці цьогорічної акції «Святий Миколай – дітям»,   можна за номером телефону – 068 018 18 95.

Напередодні свої мрії маленькі кременчужани залишили у листах до Святого Миколая, які були написані під час Марафону написання листів.

Здійснити дитячі мрії  можна дуже легко –  треба зайти на сторінку у ФБ Молодіжного Парламенту Кременчука та визначитися з подарунком.

https://www.facebook.com/parlament.kremenchuk

Усіх, хто бажає привітати діточок, які опинилися в складних життєвих обставинах, із Днем Святого Миколая запрошуємо долучитися до участі в акції.  Збір подарунків триватиме до  14 грудня. Потім вони будуть передані дітям, які чекають на чудо.

Нагадаємо, у Кременчуці акція «Святий Миколай – дітям»  проводиться багато років поспіль. Її організаторами є Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, управління у справах сімей та дітей, управління молоді та спорту, департамент освіти виконкому Кременчуцької міської ради.