У рамках розвитку побратимських зв’язків з нашим містом-побратимом Рішон-Ле-Ціон (Держава Ізраїль), КП «Інститут розвитку Кременчука», КЗК «Кременчуцька художня галерея» спільно з Об’єднанням іудейських релігійних громад Кременчуцького регіону розпочали підготовку фотовиставки «Вулицями, парками і околицями Кременчука».

Організатори запрошують професійних фотографів і аматорів, закоханих у Кременчук, представити свої фото за тематикою виставки – повідомляє у Фейсбуці заступник директора «Інституту розвитку Кременчука» Андрій Мельник.

З кращих фоторобіт буде створена виставка, яку представлять у місті-побратимі Рішон-Ле-Ціон.

Строк подання світлин – до 15 березня 2021 року. Без вікових обмежень.

Фотороботи потрібно надавати в електронному вигляді (фотознімки мають бути чіткі та якісні).

Фотографія може бути як у кольоровому, так і у чорно-білому виконанні. Допускається обробка фото у графічних редакторах.

Фотографії має супроводжувати документ формату doc або docx, де має бути вказане наступне:

– Назва світлини;

– П.І.Б. учасника конкурсу, вік учасника.

Не приймаються фотографії, сюжет яких пропагує вживання алкогольних напоїв, тютюнопаління, насилля, а також фотографії непристойного змісту.

Автори світлин автоматично дають згоду на використання будь-коли їх фоторобіт КП «Інститут розвитку Кременчука” і КЗК “Кременчуцька художня галерея». Авторські права зберігаються за учасниками конкурсу – будь-яка публікація матеріалів проводиться з обов’язковим зазначенням автора роботи.

Для бажаючих здійснити спонсорську підтримку Проєкту діє спеціальна пропозиція.

Довідки за телефоном: 0672471127.