28 вересня у Кременчуці в рамках фестивалю “Солодкий Кременчук” було встановлено черговий солодкий рекорд. Кондитери підприємства «Лукас» виготовили грил’яжну в кондитерській глазурі цукерку вагою більше півтони.

На фіксацію смачного рекорду до Кременчука завітали представник Книги рекордів України Ігор Підчубій і відома українська телеведуча, наша землячка Надія Матвєєва.

Під час замірів вийшло, що довжина цукерки становить 1800 мм, ширина -700 мм, висота – 400 мм, а її вага – 587 кг. Це найбільша цукерка, виготовлена в Україні. Варто зазначити, що це вже 12 рекорд, встановлений у Кременчуці фірмою “Лукас”. Цю рекордно велику цукерку буде відправлено в зону ООС, нею пригостять захисників України. А кременчужанам в якості сюрпризів роздадуть 10000 цукерок «Тузя».

Міський голова Віталій Малецький висловив слова вдячності колективу компанії «LUKAS», його керівнику Олександру Лукацькому за відповідальність, яку вони несуть перед містом.

Керівник міста зауважив, що своєю роботою творчий колектив компанії робить вагомий внесок у промоції міста Кременчука не тільки в межах України, але й далеко за її кордонами.