Комунальні підприємства Кременчука продовжують стабільно працювати для того, щоб навіть у такий непростий для країни час наше місто було чисто прибране та комфортне для усіх, хто в ньому живе та знайшов тимчасовий прихисток.

Міський голова Віталій Малецький ставить перед керівництвом підприємств ЖКГ Кременчука завдання щодо максимального виконання усіх зобов’язань задля розвитку тилової економіки.

КП «КАТП-1628» проводять прибирання узбіччя автошляхів, застосовуючи ручний та механізований способи прибирання. Окрім того, вивозять сміття з дворів багатоповерхових житлових забудов  і приватного сектору.

 

КП «ШРБУ» ліквідовує ямковість на автошляхах міста, зокрема, в тих місцях, де від значного транспортного навантаження асфальтове покриття швидко зношується. Такі роботи насамперед проводяться з метою створення безпечних умов для руху автомобільного транспорту.

 

Чистота та естетика оформлення зон відпочинку міста, кременчуцьких вулиць  залежить від роботи колективу КП «Благоустрій Кременчука». Озеленювачі підприємства піклуються не лише про здоров’я зелених насаджень, а й про те, щоб кожного року місто буяло від різнобарв’я квітів. Бригади «Благоустрою Кременчука» вже розпочали роботи з висаджування тюльпанів на місцевих квітниках.

КП «Теплоенерго» забезпечує безаварійну роботу об’єктів теплового господарства міста, а також – безперебійну подачу гарячої води в оселі споживачів. На цих роботах щодня залучаються кілька бригад тепловиків, які виконують не лише планові роботи, а й оперативно реагують на звернення громадян щодо вирішення проблемних питань на мережах, якщо такі виникають.

 

КП «Кременчукводоканал» здійснює цілодобовий контроль якості води на всіх етапах водопідготовки та перед її подачею в водопровідну мережу міста. А також підприємство проводить регламентні роботи на мережах водопостачання міста, оперативно ліквідовує пошкодження, які виникають, щоб споживачі отримували якісні послуги з водо забезпечення.