Комунальники просять кременчужан не створювати стихійні сміттєзвалища, а виносити сміття у спеціально відведені для цього місця.

За інформацією департаменту ЖКГ Кременчука, наразі комунальні служби в посиленому режимі проводять роботи з прибирання міста від опалого листя та вуличного змету.

Зокрема, КП «КАТП – 1628» працює 7 днів на тиждень – на вивезенні великогабаритного сміття, 6 днів – вивезенні листя та вуличного змету. До цих робіт залучені всі ресурси автотранспортного підприємства, вакуумні авто пилососи працюють цілодобово.

Щодня на вивезенні опалого листя з територій житлових забудов працює 6 і більше бригад КП «КАТП – 1628». На сьогоднішній день ними вже вивезено понад 25 тис. куб. метрів опалого листя.

Нагадаємо, напередодні КАТП 1628 визначило 300 місць складування опалого та сухого листя всередині житлових кварталів, які позначені спеціальними табличками. В цих місцях заборонено залишати сміття побутового та будівельного походження. Прибирання контейнерних майданчиків здійснюється за графіками, а в разі потреби – частіше.