У Кременчуці виконавчим комітетом міської ради прийняте рішення щодо забезпечення безперебійного руху транспорту на шляхах та залізницях на території Кременчуцької міської територіальної громади в зимовий період 2020-2021 років в умовах сильних снігопадів, снігових заметів, ожеледі і налипання снігу. У документі затверджено перелік автошляхів, закріплених за підприємствами та організаціями Кременчуцької міської територіальної громади для прибирання снігу в зимовий період 2020-2021 років.

Рішенням передбачено, що заходи з очищення від снігу та посипання піщано-соляною сумішшю (поливання розчином солі), в першу чергу, мають проводитися на під’їзних шляхах до лікарень та станції екстреної медичної допомоги, мосту через річку Дніпро, дорогах, якими проходять маршрути громадського транспорту, розворотів тролейбусів, зупинок громадського транспорту, зливоприймальних колодязів та решіток, тротуарів. Під час очищення від снігу вулиць Кременчуцької міської територіальної громади повинні розчищатися в’їзди до загальноосвітніх шкіл та дитячих садків, розташованих на них. Сніг на дорогах слід очищати до бордюрів.

У документі також окреслені вимоги до об’єктів господарювання різної форми власності. Керівники підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності мають забезпечити належний стан власних та прилеглих територій у частині своєчасного та якісного прибирання цих територій від снігу та льоду.

Щодо роботи управляючих компаній, то для запобігання утворення снігових заметів та ожеледі на території житлової забудови міста її працівники мають своєчасно очищати виходи з під’їздів, прилеглу до житлових будинків територію та тротуари від снігу по всій ширині, а також очищати від снігу під’їзні шляхи до контейнерних майданчиків для збору побутового сміття та самі контейнерні майданчики.

Повний текст рішення у посиланні: https://kremen.gov.ua/?view=decision-executive-rada-archive&decision-project-period=2020-12 .