5 червня у Крюкові у магазині побутової хімії “Фея” колишній чоловік підпалив жінку-продавця.Від отриманих опіків  38 річна жінка померла.

Подробиці події повідомив Араік Кочкадамян, начальник 1-го відділення Кременчуцького відділу поліції.

До відділу поліції надійшов виклик , що на території магазину відбувається конфлікт, а саме що чоловік прийшов до магазину з каністрою і погрожує підпалом.

Правоохоронці затримали чоловіка безпосередньо на місці злочину. Його дії кваліфіковано за ч. 2. ст. 115 Кримінального Кодексу України (умисне вбивство).

Пізніше у соціальних мережах з’явилась розповідь працівника охоронної фірми Явір-2005 О.Маховського. Чоловік з колегами першим прибув на виклик з магазину (подаємо мовою оригіналу);

У нас был вызов, тревожная кнопка, мы первыми прибыли на вызов, увидели, что магазин закрыт изнутри, через стекло я увидел, как внутри тот больной избивает её. Мы пытались сломать замок на решетке, но потом я увидел, как он начинает обливать её бензином, мы начали дальше срывать замок всем, чем только можно. После я увидел через стекло двери, как он поджёг горелку, и после этого прогремел взрыв. Нас с напарником откинуло, после мы сразу взяли с машины огнетушители и пытались хоть как-то затушить пожар внутри, но безуспешно.

Потом мы услышали стук в соседнем окне, разбили его, и тут уже подоспели патрульные и пожарка, а дальше вы уже все знаете.
Лично я выбивал двери, видел её глаза перед смертью, но ничем не мог помочь.

У ході слідства правоохоронці з’ясували, що чоловік 19 травня приходив у магазин із сокирою і погрожував вбити жінку. Тоді його затримала охорона.

Подруга загиблої Ольга розповіла, що чоловік був дуже ревнивий і неодноразово погрожував колишній дружині.

“Коли вона подала на розлучення, він сказав, що розлучатиметься лише з трупом. Вони то розходились, то знову сходились. А потім вона таки подала на розлучення. А він постійно погрожував”.