У Міністерстві охорони здоров’я розраховують на отримання близько 8 млн доз вакцини від COVID-19. Очікується, що перші поставки в Україну відбудуться вже у 1-ому кварталі 2021-го року. Про це повідомив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

– Друзі, гарні новини! Вчора підписав технічні документи з альянсом GAVI щодо ініціативи COVAX — програми допомоги країнам в отриманні вакцини проти коронавірусу. Наша першочергова мета — вакцинувати людей з груп ризику, зокрема, українських медиків, які щодня ризикують своїм здоров‘ям заради нас із вами, – написав Максим Степанов на своїй сторінці у фейсбук. 

Також Міністр повідомив, шо наразі на фінальній стадії підписання документів й з іншими виробниками вакцини проти COVID-19.
– Питання отримання вакцини — наш пріоритет. Незабаром, сподіваюсь, ми забудемо про COVID-19 завдяки масовій вакцинації. Адже поки медициною не вигадано інших засобів остаточної перемоги над епідеміями, аніж щеплення та протиепідемічні заходи. Тож вчергове нагадую: будьте обережними, відповідальними та виконуйте рекомендації МОЗ.