21 грудня на льодовій арені “Айсберг” на полі зустрілися дві хокейні команди, а саме “Кременчук” та “Білий Барс”. Гра проходила у рамках 22 туру УХЛ. З першого періоду було видно, що кременчужани не готові віддати свою перемогу суперникам.

У першому періоді ХК “Кременчук” закинув у ворота “Білого Барса”. У другому періоді наша команда гра у меншість, проте команда суперників не змогла реалізувати цю перевагу.

Хокейний поєдинок закінчився з рахунком 5:1 на користь господарів, це вже 19 гра поспіль де кременчуцькі хокеїсти здобувають перемогу

А 26 грудня кременчуцька команда буде приймати на домашній арені “Крижаних вовків”. Гра розпочнеться о 18:00 на льодовій арені “Айсберг” тож запрошуємо усіх охочих відвідати гру.