2 квітня у Кременчуці у півфіналі плей-офф УХЛ Паріматч вдруге зустрілись ХК “Кременчук” та “Сокіл”.

Від початку першого періоду перевага була за киянами, рахунок відкрив Умед Гільманов після передачі від Андрія Смірнова. Другу шайбу закинув Андрій Міхнов у середині першої двадцятихвилинки. Також впевнено гравці “Сокола” почали і в другому періоді. Третю шайбу закинув Андрій Смірнов, а одразу за ним Ярослав Панченко забив свій перший гол у плей-офф. Розбавити рахунок “Кременчук” зміг лише після екватору зустрічі, завдяки гарному пасу Давида Григоряна першу шайбу закинув кременчуцький нападник Віктор Тютченко.

Третій період був досить результативним для “містян”. На початку третьої двадцятихвилинки одразу дві шайби закинули Григорян та Орлов з різницею у хвилину, саме цим і зменшивши відставання до мінімального. Та за кілька хвилин різниця знову збільшилась до двої шайб, завдяки києвському нападнику Богдану Ступаку. Наприкінці зустрічі, за 39 секунд до кінця основного часу, Коробов закинув четверту шайбу у ворота “Сокола”.

Матч завершився з рахунком 4:5 на користь гравців ХК “Сокіл”, які ведуть рахунок у серії матчів 2:0.

Наступні два матчі півфіналу плей-офф УХЛ Паріматч між “Соколом” та “Кременчуком” відбудуться у Києві 5 та 7 квітня о 18:00.