Підопічні Олександра Савицького приїхали у Білу Церкву із серйозними намірами – подовжити свою переможну серію у чемпіонаті Української хокейної ліги! Сьома перемога поспіль далася нашим землякам не легко – але стала цілком заслуженою!

Поєдинок кременчужани розпочали активно і по спортивному агресивно – але деякий час господарям вдавалося зберігати свої ворота недоторканими. Щоправда, тільки до 11 хвилини першого періоду. Микола Кисельов кидком під поперечину змусив голкіпера «барсів» Кирила Кучера капітулювати… До речі, ця закинута шайба дозволила Кисельову очолити список бомбардирів УХЛ.

У другій двадцятихвилинці команда Олександра Савицького розвинула свій успіх – кременчужани тричі закинули. Білоцерківці ж відповіли лише однією шайбою.

Заключний відрізок двобою пройшов на невеликих швидкостях – хоча такий темп гри не завадив глядачам побачити ще три закинутих шайби. Спочатку Гліб Кривошапкін збільшив відрив у рахунку до чотирьох шайб – а потім «барси» його скоротили зусиллями Дениса Бородая та Павла Тарана. У підсумку – 5:3 на користь «Кременчука».