11 січня в Києві на льодовій арені “Шалетт” в рамках 27 туру Української хокейної ліги між двома хокейними командами “Кременчук” та “Крижані вовки” відбувся поєдинок.

Кременчуцька команда розпочала гру двома стартовими атаками і після 50 секунд з початку гри гравець Гліб Бондарук ХК “Кременчук” забив перший гол суперникам

Проте команда суперників на 14:06 (чотирнадцятій хвилині і шостій секунді)закинули шайбу ХК “Кременчук” чим і зрівняли рахунок 1:1

Проте кременчуцькі хокеїсти швидко змінили ситуацію в свою користь і вже на 15:53 хвилині на табло змінили рахунок 1:2 на свою користь .

Більше ніж до середини матчу рахунок киян був незмінним – до 37:52 хвилини рахунок був 1:8 на користь гостей.

Запекла боротьба мі командами точилася до останньої секунди. Та все ж “Крижані вовки” закинули другу шайбу команді “Кременчук” на 39:27 хвилині. Натомість кременчуцькі хокеїсти ледь не щохвилини забивали шайби і розгромили київських “Крижаних вовків” з рахунком 2:12.

Свою наступну гру кременчуцька команда зіграє на домашній арені “Айсберг” з херсонським “Дніпро”.