12 жовтня, фінальна серія плей-оф чемпіонату УХЛ Паріматч переїхала в Дружківку, де відбувся третій матч битви за чемпіонський титул між «Донбасом» і «Кременчуком». Нагадаємо, що до цього матчу рахунок в серії між цими клубами становив 2:0 на користь донеччан.

Сценарій третього матчу серії істотно відрізнявся від двох попередніх в першу чергу результативністю. Якщо в матчах в Кременчуці вже в першій двадцятихвилинці команди встигали відзначитися, то зараз стартовий період був безголевим. Команди досить обережно провели перші 20 хвилин зустрічі, граючи до першої допущеної помилки.

Помилку команди не допустили і в другому періоді, знову закінчивши період з нулями на табло. І хоч, що «Донбас», що «Кременчук» мали кілька 100% шансів відзначитися у воротах супротивника, але реалізувати ці спроби так і не вийшло.

У третій двадцятихвилинці команди вели дуже в’язку боротьбу, боячись зайвий раз помилитися. З нулями на табло клуби грали аж до 58 хвилини матчу, а потім, в меншості, Всеволод Толстушко прошив Іллю Андрюхова і закинув першу шайбу в цьому поєдинку, яка і стала переможною для “городян”.

Таким чином, «Кременчук» розмочив рахунок у фінальній серії плей-оф УХЛ Паріматч і продовжив серію ще на один поєдинок. Відзначимо, що наступний матч серії команди проведуть вже 14-го жовтня в Дружківці – початок матчу о 18:45, а пряма трансляція зустрічі буде доступна в ефірі телеканалу XSPORT.

«Донбас» – «Кременчук» 0:1 (0:0, 0:0, 0:1)

Рахунок в серії 2:1

Шайби: Толстушко (Кисельов, Серанов, менш.), 58:04;

Донбас: Андрюхов (Дьяченко); Кутугін – Григор’єв, Кожевников – Журавльов, Кобелєв – Большаков, – Садовиков; Монс – Туркін (А) – Казаковцев, Мільохін – Буценко (А) – Захаров (К), Подзіньш – Бірюков – Костіков, Разумов – Карамнов – Карпенко.

Кременчук: Новицький (Гордюшин); Алексюк – Григорян, Хрішпенц – Бойових, Грицьких – Толстушко, Савицький – Варава; Кисельов (К) – Серанов – Тютченко, Леонов – Пукс (А) – Созонов, Гриценко (А) – Волков – Чемерілов, Коробов – Дубінін – Денискін.