24 лютого в рамках 37 туру УХЛ Паріматч діючий чемпіон України ХК «Кременчук» обіграв «Донбас» на домашній арені.

Протягом всієї гри кременчужани впевнено йшли до своєї цілі – перемоги.

Ще на перших хвилинах рахунок матчу відкрив кременчуцький гравець Тимур Гриценко. Після цього за 6 хвилин ще одну шайбу закинув Олексій Ворона. І всього за кілька хвилин у воротах дончан опинилась шайба від Андрія Денискіна.

Проте підопічні Ігора Чибирева не збирались здаватися і до кінця першої двадцятихвилинки Шишлярніков скоротив рахунок на одну шайбу. Перший період завершився з рахунком 3:0.

Навідміну від першого другий період пройшов без закинутих шайб. Було багато гольових моментів, але жодного голкіпера обіграти не вдалось.

У третьому періоді підопічні Савицького не зупинилися. Денискін та Гриценко закинули ще по одній шайбі. На що дончанки відповіли результативним кидком Ляльки.

Матч завершився з разунком 5:2 на користь містян.

Після 36 ігор з 58 очками кременчужани посідають другу сходинку в турнірній таблиці, доступаючись донеччанам 4 бали. Наступну гру підопічні Олександра Савицького зіграють 28 лютого о 13:00 у гостях проти «Маріуполя».