29 грудня на льодовій арені айсберг у рамках 22-го туру УХЛ Паріматч «Кременчук» приймав «Краматорськ».

Перший період розпочався з яскравих гольових моментів, проте воротарі обох команд продемонстрували свою майстерність.

На другій хвилині матчу Гриценко відкрив рахунок. Другу двадцятихвилинку обидві команди грали у відкритий і атакуючий хокей.

Варто відзначити надійну гру голкіперів обох команд. Завдяки їхній майстерності команди пішли на перерву з тим же рахунком 1:0 на користь господарів майданчика.

У третьому періоді гості змогли зрівняти рахунок. На 45 хвилині відзначився  нападник «Краматорська» Андрій Жвачкін.

Навала на ворота суперника нічого не дала господарям майданчика. Навпаки, чим ближче було до кінця періоду, тим більше гольових моментів почали виникати біля воріт кременчуцького голкіпера Ігора Давлетшина. Основний час завершився внічию, тож гра перейшла у овертайм. На другій хвилині додаткового часу  помилкою краматорчан скористалися господарі майданчика, які провели швидку контратаку і закинули переможну шайбу. Точним кидком відзначився Тютченко.

Підсумковий рахунок зустрічі 2:1 на користь «Кременчука». Кременчужани 5 січня зіграють на домашньому майданчику проти київського «Сокола» о 18:45